СВятковому АТельє - 10 років!

        У вересні 2016 року СВяткове АТельє відзначило свій перший круглий ювілей - 10 років з моменту заснування. До цієї події СВАТ підготував своїм шанувальникам унікальну пропозицію встановивши найменшу ціну в регіоні на комплексне обслуговування свята. Гадаємо, що кращого подарунка до свята й марно шукати :) З Днем народження СВАТе!!!

 

 

Запрошуємо до співпраці!

        Ти молодий та креативний, всіх вражаєш своїм умінням; не знаєш де проявити свій талант - до своєї команди тебе запрошує СВАТ!

 

 

Ні свята без СВАТа!

        СВяткове АТельє не стоїть осторонь культурного життя міста, а навпаки є ініціатором та організатором різноманітного роду святкових заходів. Так за активною участю СВАТ проведено творчий фестиваль "Формула дитинства", розважальна програма для молоді до Дня всіх закоханих "Формула кохання", урочиста зустріч Нового року, щорічна фотовиставка "Панорама", День автомобіліста та інші заходи. Але справжня гордість СВяткового АТельє авторський проект - Грандіозне експрес-СВАТання.

Суть цього дійства полягає в організації швидких побачень для одиноких парубків та дівчат віком від 16 до 30 років. Кожен з учасників має 7 експрес побачень з представником протилежної статі тривалістю по 7 хвилин. Кожна така романтична зустріч завершується парним таночком «засватаних» під супровід живого співу молодих естрадних виконавців.Останній такий захід відбувся у приміщенні Білоцерківського РАГСу. Погодьтеся, кращого місця для знайомства самотніх молодих людей марно й шукати.
 

 

Є фото СВАТмобіля - є скидка на весілля!

Увага! Вулицями твого міста курсує СВАТмобіль! Зроби своє фото чи відео на фоні авто, опублікуй його на своїй сторінці в соціальній мережі та отримай знижку на комплексне обслуговування свята!

Давайте знайомитись:)

СВяткове АТельє - це об’єднання молодих енергійних та креативних творчих особистостей та художніх колективів, які надають послуги в галузі організації свят.

Вже десять років поспіль СВАТ створює святковий настрій своїм замовникам. Щороку зростає кількість послуг, що надаються по організації свят та кількість вдячних клієнтів, які звернулись за організацією свого свята до СВАТа.

Завжди вигідно замовляти разом!

СВАТ

Професійний ведучий, тамада, шоу-мен.

Весільне відео

Професійна відеозйомка, монтаж та виготовлення відеофільму Вашого свята.

СВАТограй

Сучасна танцювальна музика та традиційний весільний репертуар - все це - СВАТограй.